Prohledávání katalogu www stránek CZIN.eu Vyhledávání v katalog
:
  Prohledávat: celý katalog české stránky slovenské stránky

Katalog odkazů - kategorie OSTATNÍ

Zbraně, letectví, zahrada, kutilství, zvířata a domácí mazlíčci a jiné

Zobrazeny odkazy 115 z 245

Náhled webu
Jazyk: czČeské hospody a restaurace
Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
PageRank 3 Hodnocení a názory (0) Partner
 
Náhled webu
Jazyk: czOstrov Rhodos
Čtvrtý největší řecký ostrov Rhodos má snad vše, co mohou turisté od letní dovolené u moře. Čisté moře, vyhlášené pláže, slunečné počasí od jara do podzimu a v neposlední řadě i spousta historických památek.
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 93
 
Náhled webu
Jazyk: czRakousko
Každému, kdo to myslí s lyžováním vážně, jistě dobře ví, že Rakousko nabízí ty nejlepší podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování ve střední Evropě. Rakouské skiareály se často sdružují do větších lyžařských celků, v nichž se dá lyžovat na jeden pas.
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 80
 
Náhled webu
Jazyk: czDovolená Itálie
Lyžování na zasněžených vrcholcích severní Itálie je skvělým způsobem, jak aktivně strávit zimní dovolenou. Vždyť komu by se nechtělo sjíždět zasněžené bílé svahy s azurovým nebem nad hlavou?
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 76
 
Náhled webu
Jazyk: czŘecko a jeho ostrovy - recko24.cz
S letní dovolenou v některém z mnoha řeckých letovisek má většina turistů spojeno čisté a příjemně prohřáté moře, horké slunce a pláže s jemným pískem podél něj.
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 75
 
Náhled webu
Jazyk: czZakynthos
Kvůli své bujné vegetaci bývá řecký ostrov Zakynthos nazýván ostrovem vůní nebo též květinou východu. Je nejjižnějším ostrovem Jónského souostroví, které tvoří spolu s ostrovy Kefalonia, Lefkada a Korfu.
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 72
 
Náhled webu
Jazyk: czDovolená v Turecku
Turecko je přímořským státem na pomezí Evropy a Asie. Dříve se mu často přezdívalo Brána Orientu. Turecké pobřeží je omýváno třemi velkými moři. Ze severu je to moře Černé, na západě moře Egejské a na jihu Středozemní moře.
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 67
 
Náhled webu
Jazyk: cz18 000 web katalógov a vyhľadávačov
Zoznam viac ako 18 000 webkatalógov a vyhľadávačov zoradených podľa krajín a PageRanku.Zoznam viac ako 18 000 webkatalógov a vyhľadávačov zoradených podľa krajín a PageRanku.
PageRank 3 Hodnocení a názory (0) IN: 7
 
Náhled webu
Jazyk: czKoron LED produkty, fotovoltaika
Koron je dodavatelem LED produktů a technologií pro fotovoltaické systémy. V nabídce naleznete led moduly, led pásky, led lišty, led žárovky, pro výrobu světelné reklamy nebo dekorativní osvětlení, fotovoltaické panely, invertory měniče, pneumatiky.
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 7
 
Náhled webu
Jazyk: czkreslení pravou mozkovou hemisférou
Kreslení pravou mozkovou hemisférou. V kurzech se učíme nejen kreslit, ale také vidět svět takový, jaký opravdu je. Žádné zkreslené představy nebo fantazie.
PageRank 2 Hodnocení a názory (0) IN: 6
 
Náhled webu
Jazyk: czDernika - deratizace a sanace krovů
Provádíme deratizace, desinsekce, desinfekce, celoplošné deratizace měst a obcí, uplatňujeme nové postupy v boji se štěnicemi. Zajišťujeme sanace krovů včetně mykologických posudků, provádíme hrotovou a síťovou ochranu proti holubům.
PageRank 2 Hodnocení a názory (0) IN: 5
 
Náhled webu
Jazyk: czAgapornis - papoušci - ptáci Hodnocení: 4.7Hodnocení: 4.7Hodnocení: 4.7Hodnocení: 4.7Hodnocení: 4.7
Stránky věnované papouškům a ptactvu všeobecně. Praktické informace o papoušcích, zejména rodu Agapornis, diskusní fórum, články, inzerce zdarma a uživatelská fotogalerie
PageRank 3 Hodnocení a názory (3) IN: 4
 
Náhled webu
Jazyk: czVyhledávání pramenů, geopatogenních zón.
Vyhledání pramenů - místo, hloubka, vydatnost, kvalita. Vyhledání geopatogenních zón - domy, byty, stavební parcely,pracoviště. Duchovní léčba - pomoc nemocným. Vyhledání ztracených cenných kovových předměů - detektory Fisher 75LTD a Gemini 3.
PageRank 3 Hodnocení a názory (0) IN: 4
 
Náhled webu
Jazyk: skLietadlá Hodnocení: 4.5Hodnocení: 4.5Hodnocení: 4.5Hodnocení: 4.5Hodnocení: 4.5
Vojenské lietadlá, popis a ich fotoalbum Mig-29, L-39 Albatros, Mi-24, Boeing B-17, Tupolev Tu-160, Antonov An-24, Plány lietadiel
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 4
 
Náhled webu
Jazyk: czLIKVIDACE ODPADU PRAHA
Zajistíme odvoz, likvidaci odpadu a sutě kontejnery, které mají objem od 3,5 m3 do 20 m3. Provozujeme svozový dvůr v Praze 4 - Krč, ve kterém odpady shromažďujeme a třídíme.
PageRank 0 Hodnocení a názory (0) IN: 4
 

 

Přidání odkazuPřidat odkaz | Změnit odkaz | Generovat HTML kód odkazu na web